CACAZI Smart Home Belaidžio pranešimų gaviklio doorbell vyras Avarinės signalizacijos Skambinkite Bell LED JAV, ES, UK Plug 80m Nuotolinio Belaidžio Vartų Bell 220V

Nauja prekė

€4.03

€8.56

-53%

Žymos:

doorbel, garso skambinti, zmodo smart doorbell, 240v laidinio doorbell, durų akutė smart, belaidis skambutis, bell durų belaidžio, namas varpas 220v, cacazi balta belaidį durų skambutį, mygtukas įjungti durų skambutį

Savybės ir specifikacijos:

1.Mygtuką, palaiko iki 20PCS, ir imtuvas palaiko iki 100vnt. 2.Jei keli mygtukai yra suporuotas su viena ar daugiau imtuvų toje pačioje sistemoje, kiekvieną mygtuką galima nustatyti skirtingus skambėjimo tonus.(Ši funkcija palaiko sos mygtuką.) 3. Power-off memory funkcija: vėl Įjunkite maitinimą ir po maitinimo išjungimas, nereikia iš naujo pritaikyti ir užrakinti melodija.(Ši funkcija palaiko sos mygtuką.) 4. Skambinti siųstuvas ir sos mygtukas turi ne varžtas tvirtinimo dizainas, ir ji gali būti atsparus vandeniui ir dulkėms be guminiu žiedu. 5.Siųstuvas NAUDOTI 23A12V šarminės baterijos (neįtraukta baterija). 6.Į sos mygtukas NAUDOJA CR2032 baterijos.(neįtraukti baterija). 7. Imtuvo įtampa: 110-220-240V. 8.Imtuvas yra prieinami įvairių žvakės, JAV/ES/JK Prijungti ir AS adapteriai, tinkantys daugeliui šalių. 9.Skambinti Gauna nuotolis:300 metrų atviroje vietovėje. 10.SOS mygtukas Gauna atstumas:80 metrų atviroje vietovėje. 11.Belaidžio tinklo signalo turės įtakos kliūtis.Daugiau kliūčių, tuo daugiau rimtų signalo nuostolių. 12.Imtuvas turi 5 lygius(galima išjungti) 0-110db,60 muziką rinktis. 13.Dydis:Siųstuvas:75x51x20mm, SOS mygtukas:60x34x11.5 mm, Imtuvas:95x65x24mm.PASTABA: Mygtuką, negali būti pateikti dėl geležies duris, nes ji trukdo signalo.

Kaip pora signalus?

Porą būdas: paspauskite ir palaikykite garsumo imtuvo mygtuką maždaug 5 sekundes (įjungta šviesa), išleidimo garsumo mygtuką, tada paspauskite mygtuką iš karto, signalas yra sėkmingai suporuotas.

Kaip keisti ir užrakinti muzikos?

Paspauskite ir palaikykite garsumo mygtuką į imtuvą, prieš įkišant į elektros lizdą.Įkiškite į maitinimo lizdą, kol šviesos imtuvo sviecia, atleiskite garso mygtuką, paspauskite muzikos mygtuką, norėdami prisitaikyti prie mėgstamų muzikos skambėjimo toną, paspauskite ir palaikykite garsumo mygtuką dar kartą, kol, Kai įjungta šviesa, paspauskite siųstuvas du kartus, iš karto, ir muzika yra užrakinta sėkmingai.

Kaip išspręsti, jei darbe nėra normalu,Kai gaunate prekes?

1. Pabandykite porą signalų pirmas. 2. Prašome susisiekti su mumis, mes atsiųsime vaizdo, kad padėtų jums. 3. Jei yra problema su produktu, mes iš naujo siųsti imtuvas ar mygtuką, kad jūs.

Tipas Skambučius
Taikomas Vietos Home/Office/Vila/Hotel/Ligoninės/Butas
Prekės Pavadinimas CACAZI
spalva Juoda/Balta
Tomas 5 lygius 0-110DB
Maitinimo Šaltinis AC
Taikoma Temperatūra -30 laipsnių Celsijaus iki 70 laipsnių Celsijaus
Skambinti Tipas Belaidžio
Skambinti Nuotolinio Valdymo Diapazonas 300 metrų atviroje vietovėje
sos mygtukas Nuotolinio valdymo Diapazonas 80 metrų atviroje vietovėje
Modelio Numeris A10C
sos mygtukas baterijos tipas CR2032 baterijos(nėra akumuliatoriaus)
Siųstuvo baterijos tipas 23A12V šarminės baterijos (neįtraukta)
Imtuvas Kištuko tipas MUMS/ES/JK Plug AS adapteris
Imtuvo Maitinimo Šaltinis 110-240v
melodija 60 melodijos
Atsparus Vandeniui Vardinė IP44

Panašūs produktai