Švirkštų Filtras PTFE Filtro Membrana, 25MM 0.22 um Pagaminti Iš HydrophilicPTFE Mikroakytoji Adata, Filtravimo Varžtas Burną 100 / PK

Nauja prekė

€22.89

Žymos:

dantų švirkštų, variklis reduc, odb2 į, adapteris švirkštų, žalia membraninį filtrą, philip oro filtras, ptfe vamzdeliu, filtras laboratorija, 3d purkštukų rinkinys, filtras filtrai

Švirkštų filtras taikomas nedidelis pavyzdys iš laboratorijos, filtravimo, adsorbcija jos mažas pavyzdys, tokiu būdu užtikrinant maksimalų atkūrimo suma, ar maža suma, didelės vertės mėginiuose, filtro korpusas yra pagamintas iš polipropileno medžiagos, suvirinimo ultragarsu, klijai-laisvieji agentai, todėl nebus užteršti pavyzdys.Filtro adata su sumaišyti celiuliozės membrana (vandeninis) ar nailono pluošto membrana (organinės), pagal pobūdį jūsų atranką, patogus ir patikimas.

Specifikacijos: OT yra 25mm, iki 0,22 mikrono

Medžiaga: PTFE Hidrofilinis

Rezultatai:

tinka vandens ir įvairių organinių tirpiklių, atsparūs visi tirpikliai, mažo tirpumo.Ji turi savybes didelis pralaidumas, didelis oro srautas, aukštas dalelių sulaikymo normą, geras atsparumas temperatūrai, stiprių rūgščių, šarmų, organinių tirpiklių ir oksidatorius, atsparumas senėjimo ir ne klijuoti, nonflammability ir netoksiškas ir implantų.Jos susijusios produktai yra plačiai naudojamas chemijos, farmacijos, aplinkos apsaugos, elektronikos, maisto, energijos ir kitų sričių.

Charakteristika: Tinka mažoms mėginį laboratorijoje, filtravimo, adsorbcija pavyzdžių yra labai mažai, siekiant užtikrinti, kad didžiausią sumą susigrąžinti mėginius.Korpusas pagamintas iš polipropileno medžiagos, klijai-nemokamai, nėra užteršti pavyzdys.Smeigtukai gali palengvinti filtrato išleidimo vamzdžio tiksliai atsekti įpurškimo butelių.Keičiamos švirkštų filtras su mikroakytoji membrana iš skirtingų medžiagų, gali būti pasirinktas atsižvelgiant į savo pavyzdį.

Pastaba:

Šis produktas neturi hidrofobinės, jei jums reikia hidrofobinės PTFE švirkštų keitimo filtro, prašome spauskite pirkti.Ačiū.

Kaip pasirinkti tinkamą filtrą?

1. Mišraus pluošto membrana (AG) mišinio, iš celiuliozės nitratų ir celiuliozės acetato pagamintas hidrofilinių, cheminis suderinamumas, didelis baltymų absorbcijos.Dėl dalelių analizę, dalelių idėjų, biocheminiai analizės, HPLC mėginio paruošimas ir tirpiklis filtravimo.

2. Nailono membrana (NAILONO), cheminis suderinamumas yra geras, gali būti naudojami tokiomis sąlygomis, kurios PH vertė 12, kreipėsi į biologinių produktų, kultūros terpė, sterilus filtravimas sprendimas.

3. Polivinilideno difluoridas membrana (PVDF) hidrofilinis PVDF membrana privalo baltymai yra gerokai mažesnės, nei nitroceliuliozė, nailono ir TEFLONO filtravimo membraną, yra suderinama su vandeniniai tirpalai ir įvairūs organiniai tirpikliai, plataus pritaikymo, oksidacijos atsparumas, ir šilumos varža gerą pasiruošimą, HPLC, GC labai tinka.

4. Polietersulfonas membrana (ESP) mažai baltymų absorbcijos, aukštos srautai, platus PH vertė, cheminis suderinamumas, taikomų mėginių paruošimas, vandeniniai tirpiklis filtravimo, mikrobų tyrimų, aplinkos analizė, biologinės analizės, HPLC judančioji fazė filtravimo.

5. Politetrafluoretileno (PTFE) bei inertinės cheminis stabilumas, taikomos cheminės korozijos stiprus organinių tirpiklių, vandens ir dujų, daugiausia rūgštinis, šarminis tirpalas ir toleranciją.

Kilmės KN(Kilmės)
Modelio Numeris OD=25mm, iki 0,22 mikrono
Skersmuo 25 mm
Prekės Pavadinimas JVLAB
Pakuotė 100/PK
Medžiaga Hidrofilinis PTFE
Diafragmos Iki 0,22 mikrono

Panašūs produktai