Viena Ašis Giroskopas Skaitmeninis Gyro RC Automobilių Sraigtasparnis Pakeitimo Mini Atsarginių Dalių Uodega-užfiksuota Pozicijoje Užraktas

Nauja prekė

€15.15

€20.20

-25%

Žymos:

drift gyro, barco rc giroskopas, mikro servo, rambo peilis pirmą kraujo taktinis, variklis varantys giroskopas, mini gyro rc, gyro rc, kabinos rc, flybarless, rc įrankis

Mini Uodega-užfiksuota Viena Ašis Giroskopas Pozicijoje Užraktas Skaitmeninis Gyro RC Automobilių Sraigtasparnis Pakeitimo Atsarginės Dalys

Aprašymas:

Naudojant aukšto tikslumo CNC apdirbimo shell, mini ir lengvas

Tikslumo CNC apdirbtas aliuminio lydinio korpusas

Gali būti naudojamas automobilių ir valčių užraktas kryptimi, anti-drift

Modelis: GY500

Dydis: 20 x 19 x 12mm

Ypatybė:

1 .Kai vairas yra nukreipiamas į šoninio vėjo, giroskopas bus atsispirti kompensuoti vairo.Tuo pačiu metu, giroskopas apskaičiuoja nuokrypio kampas ir nuolat siunčia valdymo signalą atsispirti šoninio vėjo, kad net ir šoninio vėjo, Kai sraigtasparnis yra nuolat atakavo, vairas vis dar nėra pamainos.Kitaip tariant, giroskopas automatiškai taiso uodegos vairo kompensuoti sukelia šoninio vėjo.Kai sraigtasparnis yra daryti rotacija, uodegos vairo galimybė sūpuoklės pagal kampinis kūno sukimasis.Kai sraigtasparnis sustoja sukasi, uodegos vairo galimybė nustato poziciją, kad turi būti sustabdytas.Tai yra automatinis poslinkio funkciją.

2. Atvirkštinis jungiklis: Perjungti valdymo kryptį giroskopas.Teisingai perjungimo turėtų būti atlikti pagal sukimosi kryptį iš pagrindinių rotorių sraigtasparnio ir kryptį uodegos vairo nuorodą.

3. DS režimo jungiklis: Skaitmeninis servo režimo jungiklis.Kai naudojamas skaitmeninis servo, prašome sumažinti DS režimo jungiklį į padėtį ON.Naudojant bendrojo servo, prašom nukopijuokite jį į padėtį "IŠJUNGTA".Jei jis yra pasuktas į padėtį ON, tai gali sukelti servo deginti. (Išėjimo signalo forma yra skirtinga)

4. Kontrolės vėlavimo reguliavimo rankenėlė: reguliuoti važiavimo greitį uodegos valdymo signalas.Jei naudojate lėčiau vairo pavara ir rasti, kad sraigtasparnio uodega vairo gamins stebėjimo, pasukite rankenėlę pagal laikrodžio rodyklę, norėdami padidinti uždelsimo laikas pašalinti sekimo reiškinys.Jei uodegos vairo naudoja didelės spartos servo, tokių kaip skaitmeninis servo, nustatykite rankenėlę į 0 padėtį.

5. Vairo pavara didžiausias insulto padarinių mygtukas: Nustatyti, kad didžiausia eiga suma uodegos vairo stiprintuvas.Visiškai valdyti vairo lazda į kairę ir į dešinę.Nustatykite rankenėlę taip, kad insultas uodegos vairo neviršija maksimalaus nuotolio uodegos pikis rankovėmis.Pasukite rankenėlę pagal laikrodžio rodyklę, norėdami padidinti insulto.

6. Jungtis: jautrumas kanalo sąsaja prijungtas prie imtuvo jautrumas kanalo (paprastai CH5), kurios gali būti naudojamos vienu metu, perjungti jautrumo ir režimas giroskopas (užrakto režimas, arba bendrojo režimas).Kadangi jungtis turi tik vieną-core signalo linija, netraukite sunku išvengti atjungimą.Vairo kanalo sąsaja prijungtas prie vairo kanalo (CH4) imtuvas.Uodegos vairo stiprintuvas sąsaja prijungtas prie uodegos vairo stiprintuvas.

Funkcija Instrukcija:

1. Už AVCS sistema: AVCS sistemą, automatiškai pašalina vairo kompensuoti dėl vėjo ar kitų oro veiksnių ir įvairių požiūrių sraigtasparnio, todėl vairo lengva rankena, tinka 3D išgalvotas skrydžio.

2. Dėl giroskopo jutiklis: naujas pjezoelektrinių jutiklių gali veiksmingai sumažinti vairo kompensuoti skrydžio.

3. Digital servo (DS režimas): suderinama su skaitmeninio actuators naudojant DS režimu, visiškai suderinama su greitojo reagavimo skaitmeninės actuators.

4. Nuotolinio valdymo jungiklis giroskopas jautrumas ir naudojimo režimas: jautrumas giroskopas gali būti koreguojamas nuotolinio valdymo ir naudojimo režimas, giroskopas (lock režimu arba įprastu režimu) gali būti įjungtas.

Pakuotė:

1x Gyro

Modelio Numeris EMCT1665
RC Dalys ir Acc Servo Priedai
Techniniai parametrai Vertė-2
Įrankis Prekes Įrankiai
Transporto Priemonės Tipas Automobiliai
Dydis 20*19*12mm
Medžiaga Kita
Atnaujinti Dalys/Priedai Kita
Prekės Pavadinimas LICHIFIT

Panašūs produktai