200pcs Pritaikoma 15-90mm Aliuminio folija, sandarikliai PET PE HDPE butelis indukcijos dangteliai gruntas medicinos lygio Aliuminio folija tarpiklis

Nauja prekė

€16.43

Žymos:

capper, butelis vyno gruntas, butelio dangtelis, butelis capper elektros, vyno užsklanda, už šampano kamštis, butelis capper mašina, folija indukcijos, bžūp vyno, aliuminio butelis gruntas

Šis ryšys yra už 200pcs Pritaikoma 15-90mm Aliuminio folija, sandarikliai PET PE HDPE butelis indukcijos dangteliai gruntas medicinos lygio Aliuminio folija tarpiklis !

1, Koks dydis tinka man?

- Įprastiniai 15-90mm Aliuminio folija, sandarikliai PET PE HDPE butelis!!

2, produktų instrukcijų Elektromagnetinės indukcijos aliuminio folija sandarinimo tarpinė už PE, PET, PVC, PP, PS, ABS, stiklas ir kitos taros medžiagų uždaromos, plačiai naudojamas farmacijos, sveikatos priežiūros gaminių, maisto, kosmetikos, kosmetikos, chemijos, naftos ir kt.Įvairių pramonės šakų, atsižvelgiant į užsakovo reikalavimus, spausdinamas ant įmonės ar produkto logotipas, LOGOTIPO, kuris turi anti-vagysčių, saugumo, drėgmės (anti-nuotėkio) ir išplėsti produktų laikymo laikotarpio savybes.

3, Kaip ją naudoti 1), aliuminio folijos, sandarinimo plėvelė dedama į butelio dugne (kartono apačios link butelių, aliuminio folijos, su kuriomis susiduria butelis); 2), užsukite dangteliu, naudojimo elektromagnetinės indukcijos sandarinimo mašina indukcijos antspaudą; 3), atidarykite butelį dangteliu, aliuminio folija, sandarinimo kino ir butelio forma stiprus antspaudas, kartono liks butelis; 4,Dėmesį į keletą klausimų ir transporto saugojimo sąlygos 1), butelis neturėtų būti vandens, aliejaus ir kitų medžiagų. 2), butelis turėtų būti visiška plokštuma, neturėtų būti jokio skirtumo, iškilimų. 3), apačioje butelį, o butelyje stora prieš skirtumas yra nulis. 4), klijų sluoksniu, siekiant išlaikyti švarus, neužterštas. 5), išlaikyti žemiau 30 laipsnių pagal Celsijų, kad būtų išvengta tiesioginio saulės poveikio. 6), aliuminio folija, sandarinimo plėvelė, sandarinimo tarpiklis priklauso nuo laikymo temperatūros, bžūp spaudimo ir kitų veiksnių.

Elemento Tipas Daugkartiniai Buteliai
Dydis 15-90mm
kilmės vieta CN
Modelio Numeris HDPE ,PET,PE

Panašūs produktai