NewZealand Comvita High Premium Manukos Medus UMF15+ 250g dėl Virškinimo, Imuninės Sveikatos Kvėpavimo Sistemos Tiesa, Kosulys, Gerklės skausmas

Nauja prekė

€64.14

€128.27

-50%

Žymos:

kvėpavimo takų sistema, 3m n95, kosulys gipso, medus manuka, kosulys pleistras, 3m kaukė, bičių kremas, kaukė, kvėpavimo, 3m veido kaukė, skrepliais

JŪSŲ VADOVAS, UMF™ MANUKA MEDUS

UMF™ yra aukso standartas, vertinimo metodai ir remia Naujosios Zelandijos vyriausybė arba jos tikrinimo kokybė ir stiprumas.

MANUKOS MEDUS REITINGŲ SISTEMOS

Yra įvairių vertinimo sistemas ir skirtumai, kurie egzistuoja rinkoje šiandien, bet svarbiausia antspaudas ieškoti, yra UMF™, kokybės prekės ženklo identifikavimo natūralus, be priemaišų Manukos Medaus.Skaičius yra trys unikalūs parašas junginių, kurie užtikrina, grynumo ir kokybės:

Methylglyoxal (MGO), yra junginys, dažniausiai atsakingas už antibakterinis turto Manukos Medaus ir pagrindas UMF™ rūšiavimo sistema.

Leptosperin yra rasti nektaras manukos gėlių ir yra labiausiai atidesni charakteristika atskirti Manukos Medus nuo kitų medaus rūšių.

Hidroksimetilfurfurolo yra taip pat nustatyta, kad augalų nektaro, manukos gėlės ir konvertuoja į MGO, kai bičių rinkti nektaro ir įjunkite jį į medų.

SERTIFIKUOTA UMF 15+ (MGO 514+) Super Premium Klasės Žaliavos Manukos Medus ateina iš augalų nektaro, Manukos gėlių nesugadintas miškų Naujosios Zelandijos.Comvita Manuka Medus yra Žalias, Laukinių, Nepasterizuoto, Ne GMO Projekto Patikrinti, Halal, Kosher, ir Sertifikuotų be Glitimo.

AUKSO STANDARTAS Kiekvieną partiją Comvita Manuka Medus yra nepriklausomai išbandyta ir sertifikuota pagal Medus UMF Asociacija.Tik UMF priemonių trys parašas junginiai (Leptosperin, DHA, ir MGO – raktas antibakterinis žymeklis) rasti originali, monofloral Manukos Medaus.

NE VISI MANUKOS YRA LYGŪS Daugelis kitų populiarių Manukos produktus be UMF sertifikavimas yra prekinio ženklo su savimi-sukurtas terminų, kaip "Veiksniai", "Bio-Active", ar "Aktyvus".Šie trūksta išmatuojami standartus, užtikrinant, Manukos kokybės, grynumo, autentiškumą ir vertę.

Savybės ir NAUDOJIMO būdai Manukos Medus yra vienas iš gamtos galingas stebuklus.Ji yra unikali įvairių naudingų oligosacharidai ir prebiotics, amino rūgštys, polyphenolic ir kitų augalinės kilmės junginiai.Delicicious ir sumaišytą masę į tobulumo, mėgautis pridėti prie savo arbata, avižiniai dribsniai, jogurtas, pochlebca, arba tiesiog šaukštu.Didelis kaip rytą sveikatingumo ritualas, pasirengimo treniruotės natūralus energijos šaltinis, arba "PASIDARYK pats" odos balinimo facemask!

NAUJOSIOS ZELANDIJOS #1 UMF™ MANUKA MEDUS PREKĖS

Bitininkystės Nuo 1974 M., Comvita taip pat tiekia medicinos laipsnio (sterilizuotas, aukštos UMF) Manuka Medus, kuris vartojamas lokaliai dėl savo antibakterinių savybių, gydyti žaizdas ir nudegimus, ligoninėse ir žaizdų priežiūros klinikose.

Savybės

Manukos Medus yra žinoma, kad paramos virškinimo ir imuninės sistemos sveikatos ir padėti nuraminti kosulys ir gerklės skausmas.

AR ŽINOTE?Comvita tiekia medicinos laipsnio (sterilizuotas, aukštos UMF™) Manuka Medus, kuris vartojamas lokaliai dėl savo antibakterinių savybių, gydyti žaizdas ir nudegimus, ligoninėse ir žaizdų priežiūros klinikose.

COMVITA PAVELDĄ-Nuo kuklios pradžios 1974 m., ir dabar su daugiau nei keturis dešimtmečius ištobulinti mūsų bitininkystės amatu, mes didžiuojamės, patikimas lyderis Manukos Medaus.Mes turime daugiau nei 40,000 dilgėlinė ir yra įsipareigojusi auga santykius su mūsų bitininkai.Mes suteikiame grįžti į bendruomenę per Medžių Bitėms mokslinių tyrimų programos, ir daug kitų tvarumo iniciatyvos.

Visi UMF™ Manuka Medaus produktų gamintojai turi dabar šis pareiškimas ant jų etikečių: UMF™ rūšiavimo sistema appraises gamtiniai žymekliai rasti Manukos medaus, ir garantuoja grynumą ir kokybę.Kryptimis Pridėti Manuka, kad jūsų arbata, skrudinta duona, jogurtas ar kokteilius.Mėgaukitės šaukštą ryte arba prieš treniruotę.Kad Manukos dalis jūsų dienos grožio rutina.

ĮSPĖJIMAS: netinka vaikams iki vienerių metų amžiaus.

LAIKYMAS: laikykite vertikaliai, žemiau 77 laipsnių Farenheito (25 C).

Feature10 nuo kosulio, tiesa, gerklę
Kilmės NEWZEALAND Comvita
Feature3 techninės priežiūros bendros gerovės
Feature7 100% grynas Manuka Medus
Departamentas Pavadinimas Suaugusiųjų
Feature9 UMF lygis garantuotas
Svoris 0.5
Prekės Pavadinimas swisse
Tinkamumo Laikas Du tūkstančiai dvidešimt du
Feature8 antibakterinių savybių
Mokestis Vienetas Buteliai
Pakuotė Butelis
Feature6 išlaikyti sveiką imuninę sistemą
Feature5 turtingas antioksidantų šaltinis
Feature4 savitas, turtingas skonis ir unikalus aromatas
Kategorijos UMF15+ Manuka Medus
Feature1 Palaiko virškinimo sistema
Sertifikavimo TGA
Feature2 bakterijų gesinimo savybes
Lytis Unisex

Panašūs produktai