Gryno H2 Max 3300ppb Vandenilio vandens generatorius su SPE&PEM Dual kolegija Technologijų Didelės koncentracijos Vandenilio vandens butelis

Nauja prekė

€82.17

€178.62

-54%

Žymos:

vaškas automobilių, kangen vandens, sodo vandens, gyvenimo vandens distiliuotojui, alkalin vandens, hidroelektrinės, minkštas vandens minkštinimo, , keith titano, ląstelių vandenilio, vakuuminės kameros

DuPont N324 membrana 3300ppb didelės koncentracijos vandenilio vandens generatorius

Tai yra naujausias vandenilio vandens butelis, naudojant "DUPONT" N324 Membrana, kuri turi stipresnį vandenilio gamybos pajėgumą ir didesnės vandenilio koncentracija.

Vandenilio vandens sugeria į savo kūną lengvai padidinti savo metabolizmą ir padidinti organizmo mikro cirkuliaciją.

BV-013 vandenilio vandens generatorius butelis daro vandens didelės vandenilio koncentracija nuo 1000ppb-3300ppb,ORP-nuo -300mV, kad -600mV.Svarbiausia,su savo aukštos kokybės "DUPONT" N324 membrana,ji kelia tik gryno H2 į vandenį.Deguonies, Ozono ir Chloro yra atskirti.

Taigi, vandenilis vandens jums yra 99.99% gryno H2 ir NĖRA Chloro,be Deguonies,Nr. H2O2,JOKIO Ozono.Gali pridėti vienkartiniai plastikiniai geriamojo vandens butelius,nešiojamų keliauti,dirbti ir biure.Bet kokios rūšies vandeniu, gali būti naudojamos:Mineralinio Vandens,Gryno Vandens,ir Distiliuotas Vanduo yra sveikintina.Jis gali electrolyze karšto vandens, net gali tiesiogiai daryti aukštos švarumo vandenilio daug vandens ir padaryti arbata tuo pačiu metu.Be to,šis įrenginys naudoja PEM ir SPE technologijas, kad gryno 99,99 proc. vandenilio H2.Pridėti kaniulė, ir jūs galite įkvėpti gryno Molekulinis vandenilis.

Į BlueVida Vandenilio Vandens Butelis jums padėti:

SPE technologija su PEM membrana(korėjos Titano su Platinos Danga SPE).

DUPONT N324 PEM jonų membrana pašalinti Ozoną, Chlorą,Deguonies,H2O2

Vandenilio Max iki 3300ppb

ORP iki -300 ~ -600mV

Jokio Ozono,Be Chloro,Be Deguonies

Super-aukštos koncentracijos Vandenilio koncentracija iki 1000~1300ppb kartą(5 minutę režimas) ir 1000~2000ppb kartą(10 minutę režimu), Vandenilio koncentracija iki 2000~3300ppb 2 kartus(10 minučių režimas) arba 4 kartus(5 minutę režimas).Prašome ne daugiau kaip 2 kartus(10 minučių režimas) arba 5 kartus(5 minutę režimu),Nes per daug oro slėgis gali sukelti nelaimingų atsitikimų, tokių kaip nutekėjimas.

Ne tik vandens kokybė: Mineralinio Vandens,Gryno Vandens,ir Distiliuotas Vanduo yra sveikintina.Grynas vandenilis Vanduo: Vandenilio išvalyti iki 99,99%,tik gryno vandenilio vandens iš jūsų butelis.

DUPONT N324 membrana su implantuoti erdvėje kvantinė technologija, veiklos N324 membrana, yra maždaug 25% didesnis nei N117 membrana,daro vandenilio koncentracija didesnė, magnetinė stipresnis, vandens molekulės mažesnių.

Maisto klasės, aukštos boro silikatinio stiklo, medžiagos,Medžiagos, Maisto kokybės, maitinimo Buteliukai tos Pačios Kokybės Amerikoje,išleidimas Nėra kenksmingų medžiagų, tokių kaip bisfenolis A.

Jis gali electrolyze karšto vandens, net gali tiesiogiai daryti aukštos švarumo vandenilio daug vandens ir padaryti arbata tuo pačiu metu. (Mes vis tiek rekomenduojame temperatūros kontrolės žemiau 60 °C).

BV-013 Vandenilio Vandens Butelis Specialios Privalumai:

1.Du darbo režimai: 5 minutę režimu ir 10 minučių kelio, 2 režimas.Kelia tik gryno H2 į vandenį.Deguonies, Ozono ir Chloro yra atskirti.

3.Bet kokio, gali būti naudojamas vanduo.

4.Sukuria daug didesnės koncentracijos vandenilio vandens nei standartiniai elektrolizės butelių.

5.Mūsų vandenilio turtingas butelis bus sukurta daugiau H2 per 5 minutes, nei dauguma butelių rinkoje.

6.Įkvėpti gryno Molekulinis vandenilis.

Savybės:

1. Gali pridėti vienkartiniai plastikiniai geriamojo vandens butelių. (žr. nuotraukas)

2. Paspauskite veikti, protingas ir paprastas naudoti.

3. Greitai gamina vandenilio daug vandens per 5 minutes, ir jį galima gerti tiesiai iš butelio.

4. Nešiojamų keliauti, dirbti ir biure.

5. Du darbo režimai: 5 minutę režimu ir 10 minučių režimu. 6. Savaiminio valymo režimas.

7. Gerai uždaromos ne vandens nutekėjimo.

8. "400ml maisto kokybės metalinis+ Didelis borosilikatinio stiklo

9. Galimybę naudoti karšto vandens daugiau nei 95℃. (Mes vis tiek rekomenduojame geriausia temperatūra naudoti kasdien 0~60°C)

10. Dvejopo Naudojimo: Tiek Gerti ir Vandenilio Kvapą.

Prašome įjungti DuPont membrana, prieš vartojimą:

Užpildyti stiklo 5/6, geriamojo vandens, pradėti vandenilio gamybos du kartus per 10 minučių režimas (atitinka vandenilio gamybai, už 20 minučių), tada nereikia atidaryti dangtį, įdėti jį 8~10 valandų, tada DuPont N324 membrana bus aktyvuota sėkmingai.

Kaip atskirti netikrus vandenilio kiekį?

Neseniai buvo atrasta, kad kai kurie verslininkai apgaudinėja vartotojus naudojant atskiesti mėlyna lašai, sumaišyti su vandeniu išbandyti vandenilio kiekį.Jie netgi teigia, kad jis gali viršyti 3000PPB per kelias minutes, nes jie naudoja praskiestų mėlyna lašai, sumaišyti su vandeniu.Tai yra oszukiwanie ir didelė apgaulė.Skirtumas yra paprasta: jei pirmasis 5 lašai mėlynas skystis, negali būti greitai ištirpę vandenilio ir vandens, tai reiškia, kad mėlynas skystis buvo sumaišyti su vandeniu ir sumažintą, apgaudinėti vartotojus.Vartotojai gali žiūrėti vaizdo palyginimui.

Valymo Padėtyje Terminalo Valymo
Funkcija Tiesioginių Gėrimas
Vandenilio Koncentracija 1000ppb ~ 3300ppb
Kilmės KN(Kilmės)
Baterijos talpa 3.7 V / 1600mAh
Prekės Pavadinimas BlueVida
Medžiaga Titano
Vandens Kokybės Reikalavimai Savivaldybės Vandens/Vandens Gerai
Vandens Kokybė Bet kokio pobūdžio gali būti naudojamas Vanduo
Butelis Įstaiga Maisto klasės, aukštos borosilikatinio stiklo
ORP -300mV ~ -600mV
Įrengimas Desktop
Modelio Numeris BV-013
Naudoti kad vandenilio vandens
Membrana JAV importuotų DUPONT N324 jonų PEM membrana
Medžiagų Elektrodo Korėjos Titano su Platinos Danga SPE
Technologijos ir membrana SPE Technologijos ir PEM membrana
Tipas Jonizatoriaus
Atskiras H2 iš O3,H2O2,Chloro Taip
Vandens Temperatūra 2~95℃
Vandens valymo mašinos Tipas Vandenilio vandens generatorius
Talpa "400ml
Darbo Laikotarpis 5 min / 10 min.
Sertifikavimo CE

Panašūs produktai