Automobilių Plovimo Plovimo Pistoletas Aukšto Slėgio Žarna, Mažiau Aplinką Teršiančių Automobilių Purkštuvo Antgalis Magija Lanksti Žarna Automatinis Vandens Galia Sodas, Vandens Srovę

Nauja prekė

€25.51

€41.16

-39%

Žymos:

sodo vertus, purkštuvas, vandens oriniams, t5, žarna-vandens, purkštuvas, didelis sodas, vandens, sodai puodai, karcher, sodas ant nugaros purkštuvas, automobilių purkštuvas

Aprašymas:

-Paprasto dizaino, vienu mygtuko paspaudimu pereiti, leiskite jums plauti savo automobilį lengvai

-Projektuojant vandens plovimo grąžinamas paprastumo tobulinant vidaus struktūra.

Visą plovimo kūnas yra labiau nušlifuotas, kad tilptų delne, ir ji yra lengvai parduotuvėje.

-Vandens srautas slėgio pirmą kartą po einančios per teleskopinis vamzdis, ir tada vandens srautas yra koncentruotas dar kartą

pagal elegantiškas vandens siurblys.Kai jungiklis yra įjungtas, vandens srautas teka iš karto ir purvas yra lengvai nuplauna.

-Šiek tiek pasukti, vandens purškimo bus šaudyti, ir forma kiekvieno rotacija yra skirtingas.Galima reguliuoti vandens purškimo formų pagal valomi dalis.

-Nereikia, paspauskite perjungimo visais atvejais, kai jį naudoti, vienas mygtukas gali būti naudojamas nuolat paraudimas, taupymo pastangų ir geriau panaudoti.

-Nauja hermetizavimo žarna, TPE neatsiejama liejimo.Kai jis nėra pripildytas vandens, jis yra labai tvirtas ir gali būti lengvai saugomi.Po vandens pripildytas, vamzdis kūnas tampa ilgiau ir sunkiau, ir pradeda ją padidinti.

-10 metrų pakeisti iki 30 metrų per kelias sekundes.Po vandens įpurškimas, vandens vamzdis greitai plečiasi ir apima, kuris gali ne tik padidinti vandens srautą, bet taip pat pratęsti vandens vamzdis.Jis gali būti lengvai išplauti net per ilgą atstumą.

Specifikacija:

Prekės ženklas

Baseus

Produkto Pavadinimas

Automobilių plovimo

Automobilių plovimo medžiagos

aliuminio lydinys / ABS + PC

Automobilių plovimo dydis

19cm * 14cm * 3,5 cm

Automobilių plovimo svoris

217.6 g

Vandens vamzdžio medžiaga

nuo sprogimo apsaugotą TPE

Vandens vamzdžio ilgis

Type1: 2.5 metrai (7,5 metrų nuo vandens įpurškimas)

Type2: 5 metrai (15 metrų nuo vandens įpurškimas)

Pakuotė:

1 X Automobilių Plovimo

Purkštuvo Tipas siurblys
Kilmės KN(Kilmės)
Tipas Purkštuvai

Panašūs produktai