Greitas Pristatymas, Mini Oro Kompresorius, aukšto Slėgio 3 Etapas IVP Automobilių Ranka Valdomas Oro Siurblys Medžioklės IVP siurblys 300bar 30mpa 4500psi

Nauja prekė

€45.65

€57.06

-20%

Žymos:

oro kompresoriai, pcp, oro kompresoriaus galva, vivofit 4, pcp bakas, pcp siurblys, filtras yong heng kompresorius, oro pistoletas pcp, oro kompresorius pcp, 300bar kompresorius, 4500psi kompresorius dvigubai

Prekės Savybės :

1. Labai Minkšta Rankena .

2. Nerūdijančio Plieno Medžiaga, pirma ir antra Pripūtimo, o kito tiekėjo naudoti Anglies Plieno .

Su Alyvos-vandens Separatorius

3. 8 mm, Vario medžiaga, Greitas Jungtis ,puikios kokybės .

4. Vandens aušinimo užtikrinti gerą slėgis išėjime .

5. Anti-Vibracija ir Geros Kokybės Mini Slėgio Daviklis užtikrinti užtikrinti precesion slėgio duomenis .

6. Prekės bus vežamos su Vandens-Alyvos Separatorius .

7.Daugelyje šalių ,siurblys bus pristatytos greitai, greitas pristatymas ir jis bus 7-10days pasiekti savo namų.

Rusijos klientams,mes turime daug akcijų Maskvoje sandėlyje .Jūs galite gauti prekių 10days .

Prekės Nuotrauką Informacija :

Ekspertų Siūlymas Saugos ir ilgainiui Naudojant laikas : Siurblio Testavimas Prieš Naudojant : 1. Pirma,įdiekite bandymas prijungti galvą į 8mm greita jungtis.Atidaryti slėgio ribojimo vožtuvas(Tai hebind oro siurblys).Prašome siurblys, oro siurblys, skirtas 20 kartų nuolat.(Teisingas būdas siurblys, oro siurblys yra siurblys, jis į viršūnę greitai ir paspauskite jį, iki galo su kūno svorio ).Jei siurblys yra kvalifikuoti ,jausitės atsipalaidavę, kai traukiant aukštyn ir žemyn.Intensyvumas yra mažesnis nei 2.4 KG. 2. Prašome sugriežtinti apsauginis slėgio vožtuvas .Kai siurblys pasiekia 10mpa,prašome atidaryti slėgio ribojimo vožtuvas ir šalinamo oro .Prašome sugriežtinti slėgio ribojimo vožtuvas vėl .Prašome palaukti 2-3 minutes ir patikrinkite, ar žymiklį slėgio daviklis pateks ar ne, kai oro siurblys pasiekia 20mpa.Jei jums reikia patikrinti, kai oro siurblys nutekėjimas, ar ne ,geriausias būdas yra įdėti rūsyje ,žarna ir bandymas prijungti galvą į vandenį.Jei yra oro burbuliukų ,tai reiškia oro nutekėjimas .Prašome naudoti raktu priveržkite jį .Jei nėra burbulų ,vadinasi, tai yra gerai naudoti.Prekės Greitas Pristatymas :

1. Mes turime daug akcijų ,taip, kad klientas gali gauti elementą labai greitai .

2. Dauguma Šalių bus beshipped greitai, greitas pristatymas, kuris trunka 7-10days nemokamas pristatymas nemokamai mokesčio .

3.Į Ukrainos ,Rusijos ,klientas gali gauti elementą labai greitai, nemokamas pristatymas, taip pat .

Prekės Programas :

PS:labai ačiū už jūsų užsakymo dviratį siurbliai .Naftos ,tai yra kažkas pavojinga.Kai kuriose šalyse ,aliejus yra draudžiami tarptautinės express pristatymas .Prašome nusipirkti s ilicone aliejus patys .Labai ačiū už jūsų kindest supratimą .

Modelio Numeris oro siurblys
Teorija Dulkių Siurblys
Prašymas Kita
Standartinius arba Nestandartinius STANDARTAS
Struktūra Vieno etapo Siurblys
Naudojimas oro siurblys
Spaudimas Aukšto Slėgio
Degalai Kita
Galia Pneumatiniai

Panašūs produktai